O nás

Zubné laboratórium Creative Arts Bratislava

Dentálne laboratórium Creative Arts Bratislava sa uchytilo ako uznávaná globálna značka v dentálnom kozmetickom priemysle. Ako popredný medzinárodný dentálny výrobca pre zubných lekárov a pacientov po celom svete, so silným zázemím v Dubaji, Creative Art teraz prichádza do Európy, kde ponúka kratšie dodacie lehoty a ľahší prístup ku klientom ako kedykoľvek predtým.

Kombináciou najnovších technológií s našim skúseným tímom zubných technikov sme sa zaviazali splniť našu víziu dodávania kvality ako prvý, tak aj každý ďalší krát.

Sme špičkové zubné laboratórium, ktoré sa špecializuje na dentálnu kozmetiku.

Poskytovanie prvotriednych protéz pre dentistov a lekárov po celom svete, aby sa ich pacienti mohli s dôverou usmievať a predvádzať svoje krásne, prirodzene vyzerajúce zuby.
Sme špičkové zubné laboratórium, ktoré sa špecializuje na dentálnu kozmetiku

Spolu s nadšením a zasvätením sa pre navrhovanie a výrobu zubov, ktoré sú na nerozoznanie od tých skutočných, dúfame, že aj naďalej budeme pokračovať v inováciách, aby sme prinášali najlepšie zubné protézy na svete – svete, v ktorom každý môže mať nádherný úsmev.

V Creative Dental Arts veríme v inovácie, odbornú prácu a stanovenie potrieb našich klientov nad všetko ostatné. Sme pyšní na to, že Vás môžeme ubezpečiť, že každý produkt, ktorý vyrábame, je vytvorený so starostlivosťou a skúsenosťami.

Rýchly spôsob, ako zlepšiť vzhľad krivých zubov bez nutnosti ortodontického zákroku.

Zirkón je v súčasnosti preferovaným materiálom moderných zubných náhrad spomedzi v súčasnosti dostupných dentálnych keramických materiálov.

Rovnátko ORTHO+ je nový ortodontický systém od Creative Arts so zameraním na pohyb zubov, na zabezpečenie perfektného úsmevu Vašim pacientom.

Čo ponúkame

Návšteva zubára nemusí predstavovať najlepší výlet pre väčšinu ľudí. Avšak, navštívenie zubára a odchod bez toho, aby ste vedeli čo je vo Vašich ústach, je celkom iný príbeh! Pri nákupe akéhokoľvek produktu máme možnosť si pozrieť z čoho to je vyrobené, kto to vyrobil a kde to bolo vyrobené. To nám pomáha pochopiť kvalitu, za ktorú platíme. Držte sa rovnakých pravidiel, keď ide o Vaše zdravie a zuby. Nie je nič zlé na tom, ak sa opýtate svojho zubného lekára kde bola Vaša zubná náhrada vyrobená, aké materiály boli použité, kto to vyrobil a kde sa dané laboratórium nachádza.

V Creative Arts Dental Laboratories dbáme na záujmy a otázky zubných lekárov a pacientov. Preto sme sprístupnili naše dentálne štúdiá tak, aby nás mohli pacienti navštíviť za účelom výberu správnej farby, tvaru, alebo len preto, aby videli, ako sa ich úsmev vyrába.

Materiály a procedúry sa menia veľmi rýchlym tempom. Rovnako, znalosti a požiadavky pacienta sa stále zvyšujú. Vzťah medzi zubnými lekármi a laboratóriami by mal byť vnímaný ako interaktívny systém. S plnou účasťou, lepším vzdelaním a múdrym riadením informácií, môže toto partnerstvo rásť v prospech všetkých zúčastnených.

Dentálne laboratória prešli v posledných rokoch mnohými zmenami. Niektoré sú dobré, iné sú oveľa lepšie a pokročilejšie. Príležitosti poskytované vďaka zrýchlenému technologickému rastu sú výnimočné.

Dentálne laboratória sú schopné robiť veci rýchlejšie, jednoduchšie a presnejšie. Avšak digitálna stomatológia a rastúca úloha technológií a počítačov nemôžu vykonávať svoju prácu samostatne. Skúsení a talentovaní zubní technici ostávajú výhernou kartou v zubnom laboratórnom priemysle.